dowolna

Domy z aneksem kuchennym Bibice - Lista ofert sprzedaży i najmu

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 850 000 zł167,10 m² 11 071,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Bibice (gmina Zielonki) - ul. Królewska 2-poziomowy, 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, tarasem i garażem Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna 2-poziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł114,36 m² 12 416,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w Bibicach wysoki standard, świetna lokalizacja, gotowy do zamieszkania Oferta prywatna bez pośredników. Na sprzedaż komfortowy i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 250 000 zł110 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Klimatyczny dom W zabudowie szeregowej - cisza I spokój W podkrakowskich bibicach lokalizacja: bibice to miejscowość zlokalizowana na północ od Krakowa w gminie Zielonki. Oddalona od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł116,38 m² 8 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Jeśli szukasz domu z garażem w stanie deweloperskim, gdzie dojazd do centrum Krakowa jest szybki i sprawny to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Komfortowy, przestronny i cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 249 000 zł117 m² 10 675,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 117 m , zlokalizowany w Bibicach, na spokojnym osiedlu składającym się z 6 budynków. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł145 m² 48,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej dwukondygnacyjny w Bibicach przy ul. Leśnej mający 145 m2. Lokalizacja: dom znajduję się w Bibicach w gminie Zielonki, przy ul. Leśnej, 9 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł110,07 m² 9 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:201 m²

Prezentujemy Państwu 3 pokojowy, dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej w Bibicach - 5 minut od granicy Krakowa. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to urządzony, komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł117,16 m² 10 669,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Ostatnia szansa, ostatni dom na osiedlu "domy Przy Parkowej" Dom nr 2 czeka na Ciebie! Wyobraź sobie poranki z kawą w ręku, w ogrodzie tuż przy lesie. To nie marzenie, to Dom nr 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 000 zł133 m² 9 323,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w pięknej i zielonej okolicy - w podkrakowskich Bibicach. Zapraszamy do rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł149,19 m² 12 065,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Bibice - Do sprzedania nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (graniczy jedynie garażem i łazienką na piętrze) w stanie deweloperskim. Rynek pierwotny - Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł154 m² 10 383,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** 0% prowizji! *** Na sprzedaż elegancki i przestronny dom o powierzchni 154 m2 położony w Bibicach, w rejonie ul. Granicznej. Dom położony jest w cichym, ustronnym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł143 m² 24 405,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Bibicach, ul. Kościuszki gotowy do zamieszkania! Cena: 3 490 000 zł Powierzchnia: 143m2 Działka: 12 ar Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w doskonałej lokalizacji Bibice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł166,23 m² 11 423,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

Rezerwacja / umowa przedwstępna Elegancki, w pełni wykończony i wyposażony dom gotowy do zamieszkania, bibice - gmina Zielonki - blisko Krakowa. To miejsce, w którym codzienność nabiera.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł227 m² 9 911,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Do sprzedania atrakcyjny, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. całkowitej 227m2 , pow. użytkowe j 183,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Bibice,małopolskie

1 249 000 zł117 m² 10 675,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Bibice,małopolskie

1 650 000 zł170 m² 9 731,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny segment W zabudowie bliźniaczej inwestycja zakończona, dom gotowy do zamieszkania Na sprzedaż oferujemy luksusowy, nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bibice,małopolskie

1 690 000 zł170 m² 9 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 170 m Dom położony na pograniczu Bibic i Zielonek, tuż przy granicy Krakowa. Nieruchomość usytuowana na płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bibice,małopolskie

1 650 000 zł170 m² 9 734,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bibice,małopolskie

1 899 000 zł149 m² 12 736,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Komfortowy dom z 2019r / ogród z tarasem w stylu śródziemnomorskim / gotowy do zamieszkania / Bibice gmina Zielonki na sprzedaż W pełni wyposażony dom , ekonomiczny , pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zarzecze

Bibice,małopolskie

1 060 000 zł85 m² 12 434 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny segment bliźniaka z prywatnym ogródkiem Bibice, blisko Krakowa Na sprzedaż nowy segment bliźniaka położony w miejscowości Bibice, na pograniczu Krakowa. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bibice,małopolskie

1 249 000 zł117 m² 10 675,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Bibice,małopolskie

1 820 000 zł170 m² 10 733,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Bibice,małopolskie

1 820 000 zł170 m² 10 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bibice,małopolskie

1 249 000 zł117 m² 10 675,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Bibice,małopolskie

1 850 000 zł170 m² 10 882,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niezapominajek

Bibice,małopolskie

1 240 000 zł133 m² 9 323,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Bibice,małopolskie

1 950 000 zł170 m² 11 504,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Bibice,małopolskie

1 950 000 zł170 m² 11 500,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Bibice,małopolskie

1 950 000 zł170 m² 11 504,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Bibice,małopolskie

1 890 000 zł159 m² 11 886,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż nowoczesny wolnostojący dom położony kilka kilometrów od Krakowa w miejscowości Bibice. Lokalizacja: bibice to miejscowość położona nieopodal Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bibice,małopolskie

1 890 000 zł159 m² 11 886,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bibice

Bibice,małopolskie

1 099 000 zł97 m² 11 329,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż: nowoczesny bliźniak "dom w Malinówkach 2 (b)" Bibice k. Krakowa Cena: 1 099 000 zł Oddanie do użytkowania: IV kwartał 2025 Kupujący nie płaci podatku pcc! Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bibice

Bibice,małopolskie

9 000 zł178 m² 50,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Pl/ua Na wynajem wyjątkowy wolnostojący dom w Bibicach, 5 minut od Krakowa. Powierzchnia domu: 178 m , działka: 6 arów. Dom składa się z 4 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bibice

Bibice,małopolskie

1 749 000 zł245 m² 71,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 m²

Wolnostojący dom/obiekt w podwyższonym standardzie wraz z warsztatem w Bibicach gm. Zielonki nieopodal Michałowic. Dom o pow. całkowitej 245 m2 , pow. użytkowej 240 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Bibice,małopolskie

1 890 000 zł159 m² 11 886,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parkowa

Bibice,małopolskie

1 250 000 zł117 m² 10 669,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bibice

Bibice,małopolskie

1 180 000 zł110 m² 10 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Marzysz o własnym domu z ogródkiem w cichej i zielonej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Bibice,małopolskie

1 180 000 zł110 m² 10 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Na sprzedaż uroczy, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej w Bibicach. Dom o powierzchni 110 m2 składa się z 3 kondygnacji: parter: przedpokój Kotłownia z pralnią Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Bibice,małopolskie

1 399 000 zł112 m² 10 440,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Brak podatku od czynności cywilnoprawnych brak prowizji - biuro nieruchomości nie pobiera wynagrodzenia od kupującego ostatni dom W tej inwestycji Biuro nieruchomości Delta Estates ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Bibice,małopolskie

1 890 000 zł159 m² 11 886,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Bibice,małopolskie

1 239 000 zł137 m² 9 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Jeśli szukasz dla siebie miejsca w cichej okolicy i z szybkim dojazdem do ścisłego centrum, to nie musisz się ograniczać tylko do Krakowa - ta alternatywa czeka na Ciebie! Więcej informacji:.