dowolna

Domy z kominkiem Bibice - Lista ofert sprzedaży i najmu

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 850 000 zł167,10 m² 11 071,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Bibice (gmina Zielonki) - ul. Królewska 2-poziomowy, 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, tarasem i garażem Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna 2-poziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł110,07 m² 10 811,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Mam przyjemność zaprezentować szeregowy dom narożny znajdujący się na zamkniętym osiedlu w Bibicach przy ulicy Mokrej, oddalony 2 km od Zielonek. Dom o powierzchni całkowitej 110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 250 000 zł110 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Klimatyczny dom W zabudowie szeregowej - cisza I spokój W podkrakowskich bibicach lokalizacja: bibice to miejscowość zlokalizowana na północ od Krakowa w gminie Zielonki. Oddalona od.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł154 m² 10 383,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** 0% prowizji! *** Na sprzedaż elegancki i przestronny dom o powierzchni 154 m2 położony w Bibicach, w rejonie ul. Granicznej. Dom położony jest w cichym, ustronnym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł143 m² 24 405,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Bibicach, ul. Kościuszki gotowy do zamieszkania! Cena: 3 490 000 zł Powierzchnia: 143m2 Działka: 12 ar Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w doskonałej lokalizacji Bibice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł227 m² 9 911,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Do sprzedania atrakcyjny, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. całkowitej 227m2 , pow. użytkowe j 183,3m2.

Bibice,małopolskie

1 690 000 zł170 m² 9 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 170 m Dom położony na pograniczu Bibic i Zielonek, tuż przy granicy Krakowa. Nieruchomość usytuowana na płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bibice

Bibice,małopolskie

5 500 zł135 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135m2 zlokalizowany na 3-arowej działce na zamkniętym osiedlu w podkrakowskich Bibicach, 25minut od centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Bibice,małopolskie

950 000 zł157 m² 6 050,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom jednorodzinny w Bibicach, gm. Zielonki. Gorąco zachęcam do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. 1. Lokalizacja Adres nieruchomości: gm. Zielonki, bibice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bibice,małopolskie

1 850 000 zł170 m² 10 882,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bibice

Bibice,małopolskie

5 500 zł129 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

! tylko U nas! oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129m2 zlokalizowany na 2-arowej działce na zamkniętym osiedlu w podkrakowskich Bibicach, około 20minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wichrowe Wzgórza

Bibice,małopolskie

4 290 000 zł300 m² 14 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż unikatowy dom, pokryty naturalnym łupkiem o powierzchni 300 m , położony w Marszowcu najbardziej poszukiwanej części Bibic, tuż pod Krakowem. Granica miasta oddalona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Bibice,małopolskie

1 720 000 zł183 m² 9 386,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej części Bibic - przy ul. Granicznej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 183,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bibice

Bibice,małopolskie

5 900 zł129 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bibice

Bibice,małopolskie

5 900 zł129 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mokra

Bibice,małopolskie

4 200 zł129 m² 32,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany i wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Bibice, gm. Zielonki, przy ul. Mokrej 6e, w odległości 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wichrowe Wzgórza

Bibice,małopolskie

4 290 000 zł300 m² 14 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 m²

Dom 300 m | Zielonki | Bibice | 11 arów | pod Krakowem Sprzedaż prywatna. Bez prowizji. Na sprzedaż unikatowy dom o powierzchni 300 m , położony w Marszowcu najbardziej poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Bibice,małopolskie

1 549 000 zł174 m² 8 902,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Prezentujemy nieruchomość położoną w krakowskich Bibicach przy ul. Granicznej. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zaprojektowany o powierzchni 174 m2 jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bibice

Bibice,małopolskie

1 180 000 zł110 m² 10 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Marzysz o własnym domu z ogródkiem w cichej i zielonej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Bibice,małopolskie

1 180 000 zł110 m² 10 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Na sprzedaż uroczy, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej w Bibicach. Dom o powierzchni 110 m2 składa się z 3 kondygnacji: parter: przedpokój Kotłownia z pralnią Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Bibice,małopolskie

7 500 zł140 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia od 1 sierpnia piękny dom zlokalizowany w Bibicach, w cichej urokliwej uliczce. English version below lokalizacja Miejscowość: bibice Ulica: galicyjska W pobliżu: komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Bibice,małopolskie

2 150 000 zł174 m² 12 342,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:692 m²

Urokliwy dom z ogrodem idealna oaza spokoju w zielonym otoczeniu Bibice, ul. Parkowa Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o klasycznej architekturze i niepowtarzalnym uroku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Bibice,małopolskie

1 239 000 zł137 m² 9 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Jeśli szukasz dla siebie miejsca w cichej okolicy i z szybkim dojazdem do ścisłego centrum, to nie musisz się ograniczać tylko do Krakowa - ta alternatywa czeka na Ciebie! Więcej informacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bibice

Bibice,małopolskie

1 239 000 zł136 m² 9 139,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Victoria Estate prezentuje funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w urokliwej i spokojnej części Bibic z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiaty Polne

Bibice,małopolskie

2 250 000 zł183 m² 12 268,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zaczarowany ogród - Zaprasza Kto by pomyślał, że ucieczka z Krakowa w dzisiejszych czasach będzie takim luksusem. Przedstawiam doskonałą propozycję zamieszkania w domu w Bibicach (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Na Czekaj

Bibice,małopolskie

1 290 000 zł137 m² 9 416,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Sprzedam dom w Bibicach w zabudowie szeregowej ( zewnętrzny ) z garażem a na nim taras. Na parterze znajduje się: wiatrołap a w nim mała garderoba na okrycia wierzchnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bibice

Bibice,małopolskie

1 589 964 zł174 m² 9 137,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Prezentujemy nieruchomość położoną w krakowskich Bibicach przy ul. Granicznej. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zaprojektowany o powierzchni 174 m2 jest położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bibice

Bibice,małopolskie

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Bibice -ul. Kosciuszki Dom z 2008 roku-280 m2 działka 17 arów z czego ok.14 a ogrodzone technologia tradycyjna : bloczek plus styropian dach -dachówka ceramiczna okna plastikowe ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bibice

Bibice,małopolskie

1 890 000 zł255 m² 7 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:961 m²

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości Bibice, otoczonej piękną przyrodą i jednocześnie z dogodnym dostępem do Krakowa. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krakowska

Bibice,małopolskie

1 290 000 zł99 m² 13 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy, wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, 15 minut od Krakowa. Wykończony z dbałością o jakoś i ergonomię użytych materiałów. Na parterze: salon, gabinet, otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiaty Polne

Bibice,małopolskie

2 250 000 zł183 m² 12 268,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom bliźniak - narożny - kameralna działka Kto by pomyślał, że ucieczka z Krakowa w dzisiejszych czasach będzie takim luksusem. Przedstawiam doskonałą propozycję zamieszkania w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bibice

Bibice,małopolskie

4 800 zł115 m² 41,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Bibice - gmina zielonki, małopolska bardzo ładny, przytulny dom w zabudowie bliźniaczej, w pełni wykończony i wyposażony, położony w cichym i spokojnym miejscu,.